Pulmavideo professionaalselt videograafilt

Pulmavideo – mis see on?

Freddy-Alder Saunanen

Pulm on vaieldamatult paljude inimeste elu tipphetk. Pulmavideo on suurepärane võimalus salvestada TEIE eriline päev igaveseks. Igas pulmas on fotograaf kes salvestab seda imelist päeva üksikute kaadrite näol, aga parim viis peale imelist pulmapäeva selle meenutamiseks on kvaliteetselt ülesse võetud ning loomingluliselt ja individuaalselt konkreetsele pulmapaarile mõeldes kokku pandud. Pulm on kirjeldamatult eriline päev kahe inimese vahel, kuid liikuvate piltidega on lähim viis selle imelise päeva emotsioonide taasloomiseks.

Me pakume Teile professionaalset videograafi, kes võtab teie pulma huvitavalt ülesse tabades selle päeva maagilist emotsiooni. Me teame, et pulmapäev on imeline päev ja pulmapaar tahab, et see mööduks võimalikult sujuvalt. Selleks tuleb meie videograaf Teie erilisel päeval viisakalt kohale ja teeb oma tööd märkamatult, kuid efektiivselt.

Kui palju maksab?

Nagu iga inimene on eriline, on ka iga pulm omamoodi eriline ja teistest erinev. Sellepärast on pulmavideo hind olenevalt pruutpaari soovidest ka erinev. Me mõistame, et pulm on maagiline, kuid kulukas sündmus ja me proovime pakkuda enda poolt mõistlikult vastutulelikku hinda tulevasele abielupaarile. Hinna määravad päeva pikkus – kui Te soovite salvestada pulmapäeva hommikul alustades pruudi ettevalmistustega lõpetades keskööl suurte pidustustega siis tuleb videograafi päevapikkuseks üle 12 tunni, millele lisandub 2-3 korda sama palju töötunde video monteerimiseks. Samuti on määravaks, kas pulm toimub kirikus ning kus toimub õhtune pidu. Võimalik on tulevase abielupaariga kokku saada ja rääkida nende individuaalsetest soovidest. Pulmavideo kogumaksumus on alates 200 eurot.

Jäädvusta pulmavideo DVD peal või muus digitaalses formaadis

Selle teenuse sisse kuulub pulmapäeval videograaf, kes filmib full-HD kvaliteedis, 20-30 minutine täispikk pulmavideo ja 2-3 minutiline lühem ülevaade sellest päevast. Lõpliku video saate endale DVD peale ja ka soovi korra üleslaetuna või muus formaadis.

Kahjuks pole hetkel saadaval. Vabandame!