Privaatsuspoliitika

See on Privaatsuspoliitika meie veebilehe https://www.limusiin.org kasutamise kohta. Te peate nõustuma selle Privaatsuspoliitika sisuga, et kasutada meie veebilehte.

Meie veebilehest

Meie veebilehe aadress on: https://www.limusiin.org. Seda veebilehte juhivad kaks indiviidi, kes kirjutavad limusiini rentimisest Eestis ja soovitavad erinevaid võimalusi, et rentida limusiini. Kogu informatsioon sellel veebilehel põhineb veebiadministraatorite arvamusel ning ei tähenda tegelikkust. Me ei võta vastutust meie lehel põhineva informatsiooni õigsuse ja tagajärgede eest. Iga veebi külastaja vastutab oma tegevuse ja selle tagajärgede eest.

Millist personaalset infot me kogume

Kommentaarid

Kui veebi külastajad jätavad meie lehel kommentaare, siis veebileht salvestab vormi lisatud infole lisaks IP aadressi ja brauseri kasutaja agendi, mida kasutatakse veebi spämmi tuvastamiseks. Kommenteerija emaili aadress võidakse jagada Gravatar teenusepakkujaga, et tuvastada kasutaja võimalik konto Gravatar keskkonnas. Gravatar privaatsuspoliitika on loetav siin: https://automattic.com/privacy/. Kui kommentaar aktsepteeritakse, võib konto pisipilt olla kuvatud koos avaliku kommentaariga.

Meedia

Kui te laete üles meediat, millel on asukoha informatsioon sees, siis seda asukohta võib saada alla laadida ja kuvada piltidelt meie veebilehel.

Tagasiside vorm

Kui te saadate meile kirja läbi veebilehel oleva tagasiside vormi, siis teie nimi ja emaili aadress saadetakse koos kirja sisuga selle veebilehe omanikule ja firmale Lux Party OÜ (luxlimu AT gmail.com), kes pakub limusiini rent teenust. Me ei vastuta, kuidas limusiini rent teenusepakkuja käsitleb teie informatsiooni, et teiega kontakteeruda. Palun tutvuge esmalt teenusepakkuja privaatsuspoliitikaga. Need kirjad jäetakse alles määramata ajaks ning hoiustatakse emaili serverites. Kirja on võimalik ära kustutada, andes sellest meile läbi veebilehe teada. Meie veebileht kasutab Google reCAPTCHA teenust, et hoida eemale spämmi. Palun tutvuge Google privaatsuspoliitika ja terminitega enne kirja saatmist.

Küpsised

Kui te jätate kommentaari meie veebilehel, siis te saate valida oma nime ja emaili salvestamist küpsistes. See tagab teie informatsiooni automaatse sisestuse järgmisel korral, kui soovite kommenteerida. Need küpsised kehtivad üks aasta.

Kui te külastate sisselogimise lehte, paigaldatakse ajutine küpsis teie brauserisse, et tuvastada, kas teie brauser aktsepteerib küpsiseid. See küpsis ei sisalda personaalset informatsiooni ning kustutatakse brauseri sulgemisel.

Artiklid sellel veebilehel võivad sisaldada lisatud sisu (videod, pildid, artiklid). Lisatud sisu teistelt veebilehtedelt töötab nii, nagu oleks külastaja viibinud teisel veebilehel. Sellised teised veebilehed võivad salvestada teie personaalset informatsiooni, kasutada küpsiseid, jälgida teie veebiliikumist.

Sotsiaalmeedia

Sotsiaalmeedia vidinad meie veebilehel (Facebook, Twitter, Google, Linkedin, Pinterest ja teised) kasutavad küpsiseid teie külastuse kohta. See on tehtud selleks, et muuta teie veebi külastus paremaks, ning võidakse näidata teile huvi pakkuvaid reklaame. Seda saab vältida küpsiste keelamisega brauseris.

Google Analytics

Google Analytics kasutab küpsiseid ja muud tehnoloogiat, et koguda informatsiooni veebi külastajate ja aktiivsuse kohta sellel veebilehel. Iga kord kui te külastate https://www.limusiin.org veebilehte, siis järgnev informatsioon teie kohta salvestatakse: külastuse kuupäev ja kellaaeg, IP aadress, asukoht, informatsioon seadme ja brauseri kohta, operatsiooni süsteem, ekraani resolutsioon, külastuse teekond ja kestvus, viitav informatsioon ja muud. Seda infot kogutakse ainult statistika eesmärgil ja ei jagata kolmandatele osapooltele, välja arvatud selle veebilehe administraator ja logi süsteem. Kui te ei soovi olla jälgitav Google Analytics poolt, siis te saate: 1) keelata küpsised veebibrauseris 2) lõpetada selle veebilehe kasutamine 3) kasutada spetsiaalset Google Analytics vidinat. Te saate lugeda rohkem Google Analytics privaatsuspoliitika kohta siin: https://policies.google.com/privacy?hl=en-US

Kellega me jagame teie informatsiooni

Me ei saada teie informatsiooni kolmandatele osapooltele, aga erinevad teenusepakkujad, kes on ühendatud selle veebilehega, võivad saada informatsiooni teie kohta läbi meie veebilehe. Mõned firmad, kes võivad läbi meie veebilehe saada teie kohta informatsiooni, palun lugege nende privaatsuspoliitika lehti:
WordPress – https://wordpress.org/about/privacy/
Google – https://policies.google.com/privacy?hl=en-US
Facebook – https://www.facebook.com/policy.php
Instagram – https://help.instagram.com/402411646841720
Twitter – https://twitter.com/en/privacy
Lux Party OÜ – luxlimu AT gmail.com (kirjad, emailid)

Kui kaua me hoiame teie informatsiooni

Kui te kommenteerite, siis kommentaar ja selles sisalduv info hoitakse alles igavesti. See on vajalik tuleviku kommentaarida automaatseks aktsepteerimiseks.

Teie nimi ja emaili aadressi hoiustatakse meie veebilehe ja Google serverites, nii kaua kuni te avaldate soovi oma informatsiooni kustutamiseks.

Kui te registreerute veebilehel, siis teie personaalne informatsioon hoiustatakse teie kasutaja profiili all määramata ajaks. Veebilehe administraatorid saavad seda informatsiooni muuta ja kustutada.

Google Analytics on määranud kasutaja ja sündmuste informatsiooni aegumise ajaks 26 kuud.

Sotsiaalmeedia vidinate ja teiste kolmandate osapoolte informatsiooni hoiustamise aegumise kohta, palun lugege nende originaal privaatsuspoliitikat.

Millised õigused on teil oma informatsiooni üle

Kui teil on sellel veebilehel konto, olete kommenteerinud, siis te saate küsida informatsiooni enda kohta. Te saate kontakteeruda ja küsida oma informatsiooni kustutamist. Me ei saa kustutada informatsiooni, mida oleme kohustatud hoiustama administratiivsetel, juriidilistel või turvalisuse põhjustel.

Meie kontakt andmed

Kui te soovite meiega kontakteeruda privaatsuse teemadel, siis palun saatke meile kiri: https://www.limusiin.org veebilehel.

Kuidas me kaitseme teie informatsiooni

Me kasutame turvalist serveri teenust Hostgator. Me kasutame turvalist informatsiooni edastust (SSL), mida pakub CloudFlare. Meie veebikontode paroolid on turvalised ja pikad. Me hoiame oma veebilehe tarkvara WordPress uuendatuna.

Lisa informatsioon

See privaatsuspoliitika võib muutuda. Me ei pea teavitama oma veebi külastajaid muudatustest. Te peate tulema sellele privaatsuspoliitika lehele tagasi, et näha uuendusi. Te peate nõustuma meie privaatsuspoliitika lehega, et kasutada meie veebilehte https://www.limusiin.org.

Seda privaatsuspoliitika lehte on viimati uuendatud 26 veebruar 2020.